Şirket Profili

1986 yılından bugüne sektörde hizmet veren firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı temel misyonu kabul edip, hizmet verdiği kurumları müşterisi gibi değil birer çalışma partneri olarak görüp, istikrarlı düzenli ve özverili hizmet vermeyi prensip olarak kabul etmiştir. 30 yılı aşkın deneyime sahip yöneticileri, müşteri odaklı uzman kadrosu ve güçlü teknolojik alt yapısı ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olup Dış Ticaret Şirketlerine ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak temel ilkelerimizdendir.

Dış Ticaret hacmi hızla artmakta olan ülkemizde uygulanan Gümrük Mevzuatları ve yönetmelikleri yeni ihtiyaçlara cevap verebilmesi için sık sık değişebilmektedir. Çözüm ortağınız olarak siz ithalatçı ve ihracatçı firmaların yürüteceği dış ticaret faaliyetlerinde profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Teknolojinin gelişmesiyle beraber çağın getirdiği yenilikleri, hizmet sektörüne yansıtan şirketimiz inter aktif gümrükçülüğü bilgisayarlarınıza taşımaktadır. Böylece iş takiplerini internet ortamından anlık takip edebileceksiniz.

Umut Gümrük Müşavirliği işini seven sektörel bazda sürekli kabuğunu yenileyen bir ekiptir.

Umut Gümrük Müşavirliği olarak şirketimizden hizmet almış müşterilerimiz yaptıkları işlemlere ait evrakları Elektronik Arşiv kısmından ulaşabilirler.

Copyright © 2015 Umut Gümrük Müşavirliği LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.
İzmir web tasarım